64 Yumurta Kapasiteli (12 VOLT) Destekli Yeni Nesil Kuluçka Makinası

İlan No : #00136086
Kategori: Kuluçka Makinesi
Marka: Beren Kuluçka
Model Tipi: HKM-64
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır
Menşei: Türkiye
Teslim Durumu: Stokta Var
Konum: Sugözü Mah. / Alanya / Antalya
Kısa Detay: 1 Yıl Garantili
Satış Detayı: Kredi Kartına Taksit, Havale / EFT, Kredi Kartı, Kapıda Ödeme, Görüşülür
1.750
KDV DAHİL Min. Sipariş 1 Adet,

64 Yumurta Kapasiteli (12 VOLT) Destekli Yeni Nesil Kuluçka Makinası

Havale/EFT  Ödemelerinde Kargo Ücretsizdir.

Kapıda Ödemelerde 45 TL  Tahsilat Ve  Kargo Bedeli Önceden Tahsil Edilir 

%90 Çıkım Oranı 
Akü ile Çalışma İmkanı 
Tüm Kanatlılara Uyumlu
Yemlik ve Suluk Hediyeli
Türkçe Kullanma Kılavuzu
Günlük Parti Yükleme

Özellikle köyde yaşayan ve elektrik problemi bulunan kişilerin yumurta kuluçka makinesi alırken oldukça zorlandıklarını ve manuel yollar ile hayvanları kuluçkaya yatırdıklarını söylemek mümkündür. Manuel kuluçka yöntemi sağlıklı bir yöntem olsa da, dezavantajı oldukça çoktur. Çünkü kuluçka süresi uzun, kuluçkalaşması mümkün olunan yumurta sayısı ise oldukça azdır. Bu sebeple Beren Kuluçka makinelerinin kullanılmasında ve bu ürünler ile kuluçkalaşma yapılmasında oldukça fazla avantaj söz konusudur. Bu avantajlar ve 64 Yumurta Kapasiteli Kuluçka Makinesi ile ilgili teknik detaylar aşağıda verildiği gibidir.

64 Yumurta Kapasiteli Kuluçka Makinesi Özellikleri

  • 64 Yumurta Kapasiteli Kuluçka Makinesi, 12 V desteklidir. Bu da özellikle köylerde ya da elektrik kesintisi sorunu yaşanan yerlerde avantaj sağlayan bir durumdur. Yani elektrikler gittiğine kuluçkalaşan yumurtalara ne olacağı konusunda panik yapmak, Beren Kuluçka 64 Yumurta Kapasiteli Kuluçka Makinesi özellikleri arasında bulunan 12 V desteği ile sona ermiştir.
  • Ürünün aynı anda 64 adet yumurtayı kuluçkalaşması mümkündür. Bu da manuel kuluçkalaşma yöntemleri ile elde edilemeyecek bir sayı olması sebebi ile oldukça önemlidir.
  • Ürünün 64 adet yumurta kuluçkalaşma kapasitesi tavuklar için geçerli olmak ile birlikte, kuluçkaya yatan bütün kanatlılar için Beren Kuluçka 64 Yumurta Kapasiteli Kuluçka Makinesi kullanımı mümkündür. Ürünlerde yeni nesil olarak adlandırılan silindir viyollerin kullanılması ise, her yumurta boyunun kuluçkalaşabilmesini mümkün kılan en temel durumdur.
  • Ürünlerin tamamı son teknoloji ürünleri olmaları sebebi ile birçok teknolojik aksam ile donatılmışlardır. Bunun en büyük örneği ise, ürünler üzerinde yer alan dijital göstergedir. Dijital ekran üzerinde 2 adet gösterge mevcuttur. Bu göstergelerden birine bakarak mevcut ısıyı, diğerine bakarak ise var olan nem oranını öğrenmek mümkündür. Yumurtaların sağlıklı bir şekilde döllenebilmeleri için ısının ve nem oranının ne denli önemli olduğu düşünüldüğünde, bu dijital göstergelerin ne denli avantajlı oldukları anlaşılacaktır.
  • Ürün içerisinde gerekli olan nem oranının sağlanabilmesi için su takviyesinin yapılması gereklidir. Su takviyesinin sağlanabilmesi için ise günde 2 defa olacak şekilde makineye su eklemek yeterlidir.
  • 64 Yumurta Kapasiteli Kuluçka Makinesi içerisinde 12 V elektrik desteğinin bulunması, elektrik kesintisinden itibaren 2 saat boyunca ürünün kendi yalıtımını yapmasını mümkün kılmaktadır. 2 saatten daha uzun sürecek olan elektrik kesintilerinde akü desteğinin bulunması ise, yumurtaların sağlıklı bir şekilde döllenmeleri için gerekli olan ısı ve nem oranının sürekli korunabilmesini mümkün kılmaktadır.

64 Yumurta Kapasiteli (12 VOLT) Destekli Yeni Nesil Kuluçka Makinası Yorumları

Bu ürüne yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır.İlk yorum yapan sen ol!